Už ako neodmysliteľnou súčasťou ASSIDUO gastroenterologického centra je aj ponuka rôznych dychových  testov.

Dychovými testami je možné pomerne rýchlo, jednoducho a bezbolestne odhaliť problém a tým určiť diagnózu a odporučiť liečbu. Ide napríklad o odhalenie prítomnosti obávaného helicobactera pylori, určenie laktózovej (mliečnej) intolerancie, alebo kontrola prítomnosti nežiadúcich baktérií v čreve.

Testy trvajú v závislosti od konkrétneho typu od 30 minút po 210 minút. Čakanie Vám spríjemní televízia na recepcii. V prípade detských pacientov máte k dispozícii detský kútik s TV pre malých aj väčších a samozrejmosťou je aj prebaľovací pult.

Dychové testy sa neodporúča vykonávať u diabetikov na inzulíne a gravidných žien.

Pacienti sa na dychové testy môžu objednať osobne na recepcii, telefonicky, mailom alebo 24 hod denne online na našej stránke www.assiduo.sk.
Dychové  testy nie sú hradené zdravotnou poisťovňou a pacient si ich hradí sám. Prehľad cien jednotlivých dýchacích testov môžete nájsť v cenníku.

 

 

Vážení pacienti, dovoľte, aby sme Vás informovali o nevyhnutnosti striktného dodržiavania správneho dietologického postupu a správnej prípravy pred vykonaním vybraného dychového testu.

Pri objednaní sa na konkrétny dychový test Vám náš personál ochotne poskytne všetky potrebné informácie. Zároveň nájdete všetky dôležité informácie o príprave na konkrétne vyšetrenie dychovým testom aj na našej webovej stránke.

V prípade, že pacient nedodrží nami odporučený postup, ASSIDUO gastroenterologické centrum nenesie zodpovednosť za výsledok dychového testu, ktorý pravdepodobne nebude validný a stanovenie diagnózy a odporučenie následnej liečby nebude možné. V uvedenom prípade pacientovi nebude poskytnutá zľava za vykonanie konkrétneho dychového testu, prípadne opakovaného testu.

 


Otváracie hodiny

Gastroenterológia

Pon. - Pia.: 07:30 - 15:30

So. - Ne.: Zatvorené


recepcia@assiduo.sk

+421 2 381 085 11

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Konzultácie

Čo to je? Ambulantná gastroenterologická konzultácia je osobný pohovor a vyšetrenie lekárom ktorý zistí druh...

Endoskopické vyšetrenie

Čo to je? Gastrofibroskopia (GFS) je endoskopické vyšetrenie hornej časti tráviaceho traktu. Pre koho je...

Endoskopické vyšetrenie v celkovej anestéze

Čo to je? V našom gastroenterologickom centre ASSIDUO poskytujeme aj služby komplexného endoskopického vyšetrenia pacienta...

Dychové testy

Už ako neodmysliteľnou súčasťou ASSIDUO gastroenterologického centra je aj ponuka rôznych dychových  testov. Dychovými testami...

Detská gastroenterológia

Čo to je? Gastroenterologické centrum ASSIDUO je jedno z mála centier tohto zamerania, ktoré disponuje...

Odbery

Dôležitou súčasťou vytvorenia si komplexného obrazu o stave pacienta a indikácie následnej liečby sú aj odbery. V ranných...

Zoznámte sa

Personál nášho centra

Mgr.
Natália Árvaiová

Vrchná sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Jana Faixová

Zobraziť viac

Mgr.
Andrea Lehotská

IBD a endoskopická sestra

Zobraziť viac

Mgr.
Ľudmila Štainigerová

Endoskopická sestra

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.