Kto sme?

Centrum ASSIDUO je neštátne, špecializované zdravotnícke zariadenie zamerané na komplexnú starostlivosť o pacientov s gastroenterologickými a proktologickými problémami. Našou snahou je ponúknuť pacientom čoraz širšie portfólio služieb a vyšetrení, ktoré u nás „nájdu pod jednou strechou“. Práve preto sme pre vás otvorili novú kožnú (dermatovenerologickú) ambulanciu. Zárukou vašej spokojnosti sú špičkoví odborníci s dlhoročnou praxou a ľudským prístupom k pacientom.

Ambulancia vám ponúka komplexnú diagnostiku dermatovenerologických ochorení so širokým spektrom výkonov. Skúsení špecialisti pristupujú ku každému pacientovi individuálne. Súčasťou centra je lekáreň.

Nezabudnite, že prevencia je najlepšia liečba. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si termín vyšetrenia. Objednať sa môžete telefonicky na tel. čísle +421 905 500 150 alebo nám napíšte email na derma@assiduo.sk, prípadne si môžete rezervovať termín online na našej webovej stránke.

Otváracie hodiny

Dermatológia

Pon. - Štv.: 07:00 - 15:00


derma@assiduo.sk

derma.poradna@assiduo.sk

0905 500 150

Rezervácia vyšetrenia

Na stiahnutie

VOP_derma.pdf

Služby

Kožné epikutánne alergologické testy

Pomerne veľkú skupinu pacientov dnes tvoria alergici. Trpia ťažkosťami pri kontakte s určitými látkami z prostredia,...

Chemický peeling

Naša ambulancia ponúka okrem diagnostiky problému aj jeho riešenie. V prípade výskytu akné, tieto často...

Digitálno-dermatoskopická analýza a diagnostika znamienok

Dermatoskopické vyšetrenie je súčasťou komplexného preventívneho kožného vyšetrenia v našej ambulancii. Dermatoskopické vyšetrenie zahŕňa komplexné...

Zoznámte sa

Personál nášho centra

JUDr.
Martina Kuželová

Riaditeľ

Zobraziť viac


Soňa Zelinková

Recepcia

Zobraziť viac


Daniela Šaturová

Sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Andrea Fojtová, PhD.

Gastroenterológ pre dospelých

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.