Máte problém s vlasmi, ich vypadávaním, alopéciou alebo s vlasovou pokožkou? Neváhajte a vyhľadajte odbornú pomoc, objednajte sa na vyšetrenie k našim špecialistom!

Trápi vás vypadávanie vlasov? Príčinou môže byť aj neustále sa zvyšujúce životné tempo, stres, psychická záťaž, dedičnosť alebo ochorenie, o ktorom neviete. Zverte sa do rúk skúseným odborníkom, ktorí vám pomôžu nájsť príčinu a následne aj riešenie vášho zdravotného problému.

Vlasové vyšetrenie v našej dermatovenerologickej ambulancii prebieha v priateľskej atmosfére. Na úvod začnete podrobným osobným rozhovorom s lekárom o vašom zdravotnom stave . Ďalej nasleduje trichologické vyšetrenie, ktoré je bezbolestné. Vďaka najmodernejším optickým technológiám vidí lekár jednotlivé vlasy, folikuly a vlasovú pokožku veľmi detailne. Na základe zisteného stavu vám lekár stanoví diagnózu, s ktorou vás detailne oboznámi a navrhne vám najvhodnejšiu liečbu, prípadne ďalšie, doplňujúce vyšetrenia. Snímky z trichologického vyšetrenia sa zároveň v digitálnej podobe ukladajú aby bolo možné vyhodnotiť účinnosť zvoleného postupu a navrhnutej liečby.

Príprava na vyšetrenie je pomerne jednoduchá, najmenej 14 dní pred vyšetrením si nefarbite vlasy a 2-3 dni pred termínom vyšetrenia sa neodporúča umývať si vlasy.

Otváracie hodiny

Dermatológia

Pon. - Štv.: 07:00 - 15:00


derma@assiduo.sk

derma.poradna@assiduo.sk

0905 500 150

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Kožné epikutánne alergologické testy

Pomerne veľkú skupinu pacientov dnes tvoria alergici. Trpia ťažkosťami pri kontakte s určitými látkami z prostredia,...

Mezoterapia tváre kyselinou hyaluronovou/ vitamínmi

Mezoterapia je injekčná metóda, ktorou pleti dopĺňame pleti výživné látky a hydratujeme ju. Vďaka mezoterapii...

Chemický peeling

Naša ambulancia ponúka okrem diagnostiky problému aj jeho riešenie. V prípade výskytu akné, tieto často...

Kozmetologické poradenstvo

Máte problémy s pleťou? Trápi vás konkrétny kozmetický problém a potrebujete odbornú radu od špecialistu?...

Odstraňovanie znamienok a výrastkov na tvári a na tele

Po predchádzajúcom vyšetrení a určení konkrétneho problému vám ponúkame možnosť odstránenia problémových útvarov. Ponúkame vám možnosť...

Dermatoonkologická celotelová prevencia (preventívne vyšetrenie prekanceróz)

Vyšetrenie kože je zamerané na záchyt prekanceróz a pigmentových névov. Včasné zachytenie a liečba je...

Zoznámte sa

Personál nášho centra


Margaréta Kačníková

Ekonomické oddelenie

Zobraziť viac

Mgr.
Andrea Lehotská

IBD a endoskopická sestra

Zobraziť viac

Mgr.
Ľudmila Štainigerová

Endoskopická sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Mária Semanová

Kožný lekár

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.