MUDr. Andrea Tvrdoňová

Kožný lekár

Dermatovenerológ

Dermatológ

O mne

MUDr. Andrea Tvrdoňová absolvovala v roku 2000 Jesseniovu lekársku fakultu Univerzity Komenského v Martine. Atestáciu z dermatovenerológie získala v roku 2003. V rámci ďalšieho odborného vzdelávania sa pravidelne zúčastňuje odborných kongresov doma aj v zahraničí. Je členkou niekoľkých domácich i zahraničných odborných organizácií.

Vzdelanie
 • 2003 Atestácia z dermatovenerológie

 • 1994 - 2000 Jesseniova lekárska fakulta UK Martin

 

Odborná Prax
 • január 2015   ambulancia laserovej a korektívnej dermatologie, Skinpoint

 • 2011 - 2020  Dermatovenerologická ambulancia, Proderma s.r.o., RSE s.r.o

 • 2009 - 2015  Laserová a dermatologická ambulancia, Cosmed s.r.o.

 • 2000 - 2004  Kožné oddelenie NsP Považská Bystrica , sekundárny lekár

 

 

Členstvo v odborných organizáciach
 • European Academy of Dermatovenerology – v rámci skupinového členstva

 • Slovenská a česká dermatovenerologická spoločnosť

 • Slovenská lekárska komora

 • Slovenská lekárska spoločnosť

 • Laseroterapeutická spoločnosť

 • Slovenská spoločnosť estetickej dermatológie

ASSIDUO
Gastroenterologické centrum

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie a poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť pacientom s gastroenterologickými ochoreniami vrátane proktológie v príjemnom rodinnom prostredí.


recepcia@assiduo.sk

+421 2 381 085 11

Rezervácia vyšetrenia

Zoznámte sa

Personál nášho centra

MUDr.
Lýdia Juricová

Detský gastroenterológ

Zobraziť viac


Viktória Müllerová

Detská sestra

Zobraziť viac

Mgr.
Natália Árvaiová

Vrchná sestra

Zobraziť viac


Eva Hvizďová

Endoskopická sestra

Zobraziť viac

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.