Naše centrum ASSIDUO v rámci ponuky komplexnosti služieb zaradilo pre svojich pacientov aj služby výživovej poradkyne. Ide o doplnkovú službu pre pacientov, ktorým bolo diagnostikované ochorenie súvisiace s rôznymi intoleranciami (laktózovou, histamínovou), nadmerným prerastaním baktérií v čreve (SIBO) alebo prepacientov, ktorým treba komplexne upraviť stravu rôznymi dietologickými metódami tak, aby bolo možné navodiť im normálne fungovanie tráviaceho traktu bez toho, aby mali nežiaduce kožné, alergické alebo iné ťažkosti.

Naše centrum spolupracuje so skvelou pani doktorkou MUDr. Veronikou Kurilovou a o jej práci a postupoch sa môžete dočítať bližšie tu.

Ide o nadštandardný výkon, ktorý je poskytovaný mimo rozsahu zdravotného poistenia.

konzultácia v rozsahu 45 minút:  50,- EUR

kontrola v rozsahu 15 minút:  20,- EUR

Otváracie hodiny


Rezervácia vyšetrenia

Zoznámte sa

Personál nášho centra

MUDr.
Lýdia Juricová

Detský gastroenterológ

Zobraziť viac

MUDr.
Peter Žiak, PhD.

Plastický chirurg

Zobraziť viac

MUDr.
Simoneta Hatiarová

Kožný lekár

Zobraziť viac

Mgr.
Ľudmila Štainigerová

Endoskopická sestra

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.