Kto sme

Našou snahou je neustále zlepšovať služby, ktoré vám poskytujeme. V rámci zabezpečenia čo najkomplexnejšej starostlivosti tak môžete navštíviť aj našu proktologickú ambulanciu. V súlade s najnovšími medzinárodnými odporúčaniami a štandardmi Vám v priestoroch ambulancie vybavenej najmodernejšími prístrojmi, nechirurgicky a bezbolestne pomôžeme s riešením hemoroidálneho ochorenia, análnych trhlín a iných problémov v oblasti análneho kanála a konečníka.

Náš tím odborníkov Vám presne určí charakter ochorenia, jeho štádium a odporučí adekvátnu liečbu.

V našom centre kladieme dôraz na komplexnú diagnostiku a riešenie ochorení konečníka a hrubého čreva. Centrum ASSIDUO je jedným z mála pracovísk, v rámci ktorého, spolupracujú na jednom mieste gastroenterológ, internista, chirurg-proktológ a farmaceut.

Liečba vychádza z medicíny založenej na dôkazoch t.j. EBM ( evidence based medicine ).

Neodkladajte svoj problém a navštívte nášho proktológa, kým sa Vaše ochorenie nedostane do pokročilého štádia. Neskôr už môže vyžadovať náročnejšiu chirurgickú intervenciu, dlhodobú liečbu a práceneschopnosť.

V prípade, že sa Váš stav nezaobíde bez náročnejšej chirurgickej intervencie, náš proktológ – chirurg Vám dôkladne vysvetlí a navrhne ďalší postup, prípadne liečbu tak, aby sa ste s Vaším problémom dospeli k jeho komplexnému riešeniu.

 

Čo robíme

Vykonávame liečbu týchto ochorení:

  • hemoroidy (s výnimkou 4. stupňa)
  • trombóza vonkajších i vnútorných hemoroidov
  • análne bradavice, papilomy 
  • análne trhliny
  • análne polypy
  • perianálne svrbenie
  • bolesti v oblasti análneho otvoru

Otváracie hodiny

Proktológia

Pon.: 09:00 - 18:00

Pia.: 09:00 - 18:00


prokto@assiduo.sk

+421 917 655 137

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Vstupné vyšetrenie a konzultácia u proktológa

Kladieme veľký dôraz na individuálny a diskrétny prístup. Návšteva proktológa môže byť stresujúca, čo si...

Liečba bolestivej análnej trhliny

Análna trhlina je defekt, krvácajúca rana sliznice a kože konca análneho otvoru, ktorá je výrazne...

Liečba perianálnej trombózy

K vzniku perianálnej trombózy dochádza vtedy, keď sa na vonkajšom hemoroidnom uzle vytvorí zrazenina. Ide...

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.